Pulur Hakkında

Pulur innovasyon temelli teknoloji üreten ve bunu en kaliteli bir şekilde müşterilerine sunan bir ar-ge şirketidir.

Hikayemiz

Pulur Teknoloji , 2008 de kurulan Devsis Bilgi Sistemlerinin devamı olarak kurulmuş bir şirkettir. Devsis 2008 de Tübitak Teydeb'den Teknogirşim sermaye destek programı ile Gebze Teknopark da faaliyete başlamıştır. Geçen süre boyunca Kültür-Bakanlığı Müzekart projesi, Genel Kurmay Başkanlığı - Kapılardaki Araç Giriş trafik yönetim sistemi gibi projelerde yer almıştır. Daha sonraki senelerde Lojistik ve Perakende sektörlerinde farklı farklı çözümler üretmiştir. Geçen senelerdeki bilgi birikimi ile yeni bir atılım olarak Pulur Teknoloji kurulmuş olup Lojistik, Perakende, Entegrasyon Dinamik Raporlama alanlarında faaliyet göstermektedir.

Pulur Teknoloji Lojistik, Raporlama ve Entegrasyon alanlarında faaliyet göstermekte olup bu alanlarda ülkeye katma değer sağlayacak paket yazılımlar üretme hedefindedir.

ilk ürünleri olan dinamik raporlama tool'u ve entegrasyon tool ları bir çok kurumsal firmanın kullanılabileceği seviyede olup sürekli gelişmeye açıktır. Bu uygulamalarda günümüzün olmazsa olmazı mobil teknolojiler ön plana çıkmaktadır.

Bir diğer projemiz ise şu an ar-ge teşvik başvuru hazırlığı içinde olan giyilebilir cihazlar ile depo operasyonlarında verimliliği artırma üzerine olan Wear-Picking projesidir. Günümüzde bu tip işlemler el terminali ile yapıldığı için kullanıcı toplama işlemlerinde zaman kaybı yaşamaktadır fakat bizim çözümümüz ile hem donanım maliyetleri düşecek olup hemde eller serbest bir şekilde operasyonlar yürütülecektir.

Önümüzdeki 1 sene boyunca bahsetmiş olduğumuz uygulamaların geliştirme faaliyetleri devam edecek olup akabindeki senelerde ise bu ürünlerin markalaşması ve yurt dışına ihraç edilebilmesi için gayret gösterilecektir.

Misyonumuz

Pulur Teknoloji’nin hizmet verdiği firmalara hızlı ama doğru bir şekilde yazılım hizmeti vererek mutluluk ve güvenlerini en üst düzeyde tutmaktır.

Vizyonumuz

Türkiye'yi başarıya taşıyacak yazılım firması olup yurtdışında başarılı bir şekilde temsil etmek.

Değerlerimiz

Saygı ve Bağlılık

 • İşimizi en doğru şekilde, hakkıyla ve gönülden sahiplenerek yaparız.
 • Net sözler verir, verdiğimiz sözleri mutlaka yerine getiririz, sonuçlarını bildiririz.
 • Kendimizi ve çalışma arkadaşlarımızı devamlı geliştiririz.
 • Tüm ilişkilerimizde dürüst, şeffaf ve tutarlı davranır, bu sayede güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurarız.

Yaratıcılık

 • Bir işin nasıl yapılamayacağını değil, yeni yaklaşımlar geliştirerek nasıl yapılabileceğini düşünür ve söyleriz.
 • Standart çözümlerin farklı ihtiyaçları karşılayamadığı durumlarda bilgimizden, deneyimlerimizden, ilişkilerimizden ve teknolojiden yararlanarak ihtiyaca en uygun çözümleri hızla üretiriz.
 • Müşterilerimizin ve birbirimizin hayatını kolaylaştırmak için yeni fikirler geliştirir ve bu fikirleri hayata geçirmek için harekete geçeriz.

Liderlik

 • Değişimi kucaklarız; değişimin en hızlı ve sorunsuz şekilde hayata geçmesi için kendimiz dahil herkesin üzerine düşeni yapması gerektiğini biliriz.
 • Hatalarımızdan öğrenebildiğimiz ve hatalarımızı tekrarlamadığımız sürece inisiyatif kullanırız, kullanmayı teşvik ederiz.
 • Performansı objektif ve ölçülebilir kriterlere göre tanımlar, adil ve tutarlı bir şekilde değerlendiririz.
 • İyi yapılan bir işi mutlaka takdir ederiz; aynı zamanda birbirimizi geliştirmeye yönelik geribildirimlerde bulunuruz.
 • Doğruluğuna inandığımız konuları rasyonel bir şekilde sonuna kadar savunur, hayata geçirmek için yapıcı bir şekilde çalışırız.

Takımımız


Aramıza Katılın